ANTALYA SAÇ EKTİRME MERKEZİ

Saç Ekimi ve Ektirme Merkezi Antalya

Posted at 09 Ekim 2013 | By : | Categories : ANTALYA SAÇ EKTİRME MERKEZİ | 0 Comment

Saç Ekimi ve Ektirme Merkezi Antalya

Saç ekimi antalya erkeklerde ve saç ekimi bayanlarda uygulanan en çok estetik operasyonlarda önde gelir. Saç ekimi teknolojik gelişmeler doğrultusunda ülkemizde yaygın yapılan bir operasyon haline gelmiştir. Önceden fut şu an ise fue denilen yöntem kullanılmaktadır. Fut yöntemi saçın arka bölgesindeki saçlardan kesilerek alınıp saçsız bölgeye uygulanan bir yöntemdi. Bu uygulamada ile greftler delikler açılarak yerleştirme işlemi yapılmakta idi. Zor ve iyi sonuçlar alınmadığı için günümüzde bu yöntem yerine fue tekniğine doğru yöneltmiştir. Fue tekniği fut’a göre oldukça daha kolay ve daha çok başarının sağlandığı bir yöntemdir.

Fue yönteminde saçın arka bölümden alınan saç kökleri tane tane olarak hepsi ayrı bir şekilde saçın ön kısmına yani genel olarak hastaların şikayetçi olduğu bölgeye mikro motor yardımı ile 1-2 seans olmak üzere transfer edilmesine denir. Bu işlem ekilecek saç sayısı ve miktara göre 3-6 saat içerisinde sürmektedir. Saç ekimi ameliyatı yapılması sürecinde hastaya lokal anesti işlemi uygulandığından dolayı ameliyat esnasında hiç bir acı, ağrı ve sızlama gibi sorunlarla karşılaşmamaktadır. saç ekimi yapıldıktan sonra 4-5 gün sonra saç derisinde kabuklanma görüntüsü oluşmaktadır. Hasta bununla ilgili ortalama 7-15 gün kendine vakit ayırmalı ve estetik cerrahın verdiğin talimatlara uymalıdır. Saç ekimi sonrasındaki bu süreçte kabuk görüntüsü bir süre sonra ortadan kalkmakta ve kırmızılıklar kaybolmaktadır. İlk ekilen saçlar yaklaşık 1 hafta içerisinde dökülmekte ve daha sonra yavaş yavaş çıkmaktadır.

ANTALYA SAÇ EKİM MERKEZİ

Akdeniz Saç Ekim ekibi 13 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinden 8000 den fazla kişiye başarıyla saç, kaş ve bıyık nakli operasyonu gerçekleştirmiş deneyimli bir ekibe sahiptir.Antalya saç ekim,sakal ekim,bıyık ekim,kaş ekim. Akdeniz saç ekim ekibi tam teşekküllü özel hastanemizde ileri teknolojiye sahip ameliyathane ortamında steril ve güvenli bir şekilde dünya standartlarında hizmet vermektedir.

SAÇ EKİMİ ANTALYA

Saç ekimi antalya Saçlarnız dökülüyor mu eskisi gibi değil mi hiç dert etmeyin.İster protez ister saç ekimi yaptırarak hayatınıza yeni bir değişiklik yaparak sizi farklı hayta başlamanızı sağlıyoruz.Eğer saçlarınız uzun zamandır dökülüyor ve eski halinize dönmek istiyorsanız.İster e-mail yada telefon (0544 340 61 94)yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan saç ekibimiz tarafında saç ekim işleminizi bitirip sizlere yeni saçlarızla mutlu yaşamlar diliyoruz

Saç Ekimi Merkezi Antalya,Saç Ekimi,Sakal Ekimi,bıyık ekimi,kaş ekimi

About admin

Leave a Comment