SAÇ DÖKÜLMESİ

SAÇ DÖKÜLMESİ

Kellik ve Saç Ekimi Antalya

Posted at 09 Ekim 2013 | By : | Categories : SAÇ DÖKÜLMESİ,SAÇ EKİMİ MERKEZİ ANTALYA | 0 Comment

Kellik ve Saç Ekimi Antalya

Saçsızlık olgularını bu başlıkta değerlen­diririz. Kimse bir anda bu açıklıklara maruz kalmıyor. Açıklık dereceleri zamanla ilerler. Bir yaşta tip 3 açıklığı olan kişi ilerle­yen zamanda 6. derece açıklığa geçebiliyor. Saç kaybı ilerleyen ve devam eden bir süreçtir. İleri kellik vakalarında saçsız alanın genişliği, saçlı kalıcı alana göre daha fazladır. Bir başka deyişle örneğin daha önceden varolan toplam 100000 saçın 70-80000′i dökülmüş durumdadır. Bu durumda kalıcı saçların belki yarısı kadarı transfer için kullanılabilir. İhtiyaç fazla, buna karşın te­darik olanağı azalmıştır. Bu kişilere alm perçemi (frontal lock) denen bir eser kazandırılabilir ki bunun dışında başka yapılabilecek bir şey yoktur. Frontal lock yüzü üstten çerçeveleyecek ve genç görünüme katkıda bulunacak bir kreasyondur. Saçsız ala­nın boyutları azalacak, doğallığı da bozmayacaktır.

Yüksek alınlı saç tasarımı, saç hattının burun kökünden 9-10 cm kadar yukarıdan başlatılması, yanlarda geriye doğru gidi­lerek konveks ve düzensiz (irreguler) bir saç zonu oluşturmayı gerektirir. Ön saç zonu yanlarda yer alan şakak saçları ile birleştirilebilir ya da ada şeklinde bırakılabilir. Normalde bu şe­kilde saç kaybı bulunan insanlar vardır. Birleşim noktalarında normalde var olan üçgen dar açılar korunmalıdır.

Genç hastalarda yaklaşım da aslında buna benzer şekilde ol­malıdır. Erken yaşlarda düşük seviyede saç çizgisi tasarımı ilk yıllar için kötü görünmese de saç kaybı ilerlerse ve ileri derece­lere gidilirse sırıtmaya başlayacaktır. Sınırlı miktardaki donor saçlar kalan açıklıklar için yeterli olamazlar. İşin bu noktalara gelmemesi için baştan hastayla iyi bir iletişim kurulmalı ve eği­tilmelidir. Hasta ısrarı ile işlem yapmaktansa operasyonu kabul etmemek daha iyidir

ANTALYA SAÇ EKİM MERKEZİ

Akdeniz Saç Ekim ekibi 13 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinden 8000 den fazla kişiye başarıyla saç, kaş ve bıyık nakli operasyonu gerçekleştirmiş deneyimli bir ekibe sahiptir.Antalya saç ekim,sakal ekim,bıyık ekim,kaş ekim. Akdeniz saç ekim ekibi tam teşekküllü özel hastanemizde ileri teknolojiye sahip ameliyathane ortamında steril ve güvenli bir şekilde dünya standartlarında hizmet vermektedir. Saç Ekimi Merkezi Antalya,Saç Ekimi Antalya,Sakal Ekimi Antalya,bıyık ekimi Antalya,kaş ekimi Antalya

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi erkeklerdeki saç dökülmesinin en etkili tedavi yöntemidir.Diğer adıyla ‘saç nakli’ ya da ‘saç transplantasyonu’, sağlıklı ve güçlü saç köklerinin verici bölgeden (genellikle başın arkasından) alınarak incelmiş ya da tamamen açılmış bölgeye taşınması işlemidir.Antalya’da saç ekim, sakal ekim, bıyık ekim ve kaş ekim için Saç Ekim Antalya ekibine merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

SAÇ EKİMİNDE UZMAN KADRO

Ekibimiz bu alanın uzman kişileri tarafından oluşmaktadır. Antalya’da saç ekim, sakal ekim, bıyık ekim ve kaş ekim için Saç Ekim Antalya ekibine merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Bayanlardaki sac dökülmesi erkeklerdeki kadar sık olmasa da psikolojik olarak daha ciddi sorunlara yol açmaktadır.

SAKAL EKİMİ – BIYIK EKİMİ

FUE yönteminin gelişmesiyle artık sakal ve bıyık ekimi de kolaylıkla yapılabilmektedir. Sakal ekimi ve bıyık ekimi için Saç Ekim Antalya ekibine merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

SAÇ EKİMİ ANTALYA

Saç ekimi antalya Saçlarnız dökülüyor mu eskisi gibi değil mi hiç dert etmeyin.İster protez ister saç ekimi yaptırarak hayatınıza yeni bir değişiklik yaparak sizi farklı hayta başlamanızı sağlıyoruz.Eğer saçlarınız uzun zamandır dökülüyor ve eski halinize dönmek istiyorsanız.İster e-mail yada telefon (0544 340 61 94)yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan saç ekibimiz tarafında saç ekim işleminizi bitirip sizlere yeni saçlarızla mutlu yaşamlar diliyoruz

Saç Ekimi Merkezi Antalya,Saç Ekimi,Sakal Ekimi,bıyık ekimi,kaş ekimi,

About admin

Leave a Comment