Hakkımızda

Biz Kimiz?

 Neden Akdeniz Saç Ekim Merkezini Tercih Etmelisiniz ?

Akdeniz Saç Ekim ekibi 14 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinden 9000 den fazla kişiye başarıyla saç,sakal,kaş ve bıyık nakli operasyonu gerçekleştirmiş deneyimli bir ekibe sahiptir.

Akdeniz saç ekim ekibi tam teşekküllü özel hastanemizde ileri teknolojiye sahip ameliyathane ortamında steril ve güvenli bir şekilde dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Tıbbi yenilikleri takip eden ekibimiz en son teknolojiyi kullanarak bilimsel gelişmeler ışığında rahat ve konforlu bir ortamda saç naklinde % 100 doğallık sağlamaktadır.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde daha önce saç ekimi yapılan hastalarımızla birebir görüşme imkanı sağlayarak kafanızdaki sorulara cevap bulmanızı sağlamaktadır.

En iyi şekilde ekim sonrası danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Şehir dışından ve yurt dışından gelen misafirlerimize havalimanında karşılama, konaklama ve tekrar havalimanına dönüş noktasında güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Antalya saç ekim merkezi olarak ; Akdeniz saç ekim ekibi olarak vizyonumuz oldukça basittir: Türkiye’nin en güvenilir, en kaliteli ve en ekonomik saç ekim merkezi olmak.

Antalya saç ekim,sakal ekim,bıyık ekim,kaş ekim.

Misyonumuz

Antalya saç ekim merkezi olarak ; Saç dökülmesi problemi yaşayan insanları tam donanımlı ameliyathane ortamında saç ekimindeki en son teknolojileri kullanmak suretiyle en kısa sürede ve en ekonomik şekilde bu sıkıntılarından kurtarmak temel misyonumuzdur.

Antalya saç ekim,sakal ekim,bıyık ekim,kaş ekim.