Kaş Ekimi

Kaş Ekimi – Kaş Ekim Fiyatları – Kaş Ekim Merkezi

Akdeniz Saç Ekim ekibi olarak bizler saç, sakal ve bıyık ekiminin yanında başarılı kaş ekimleri de yapmaktayız. FUE yönteminin gelişmesi ile kaş ekimi işlemi de oldukça ilerlemiş ve yaygınlaşmıştır. Saç, sakal, bıyık, kaş ve diğer estetik operasyonlarla ilgili internet üzerinden fiyat verme Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklandığı için maalesef sitemizde fiyat bilgilerine yer veremiyoruz. Bunun için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Peki kaş ekimi kimlere yapılır ?

Trafik kazası, yanık ya da herhangi bir travmaya maruz kalmış kişilere yapılır. Özellikle kozmetik amaçlı olarak kaşlarının daha kalın olmasını isteyen bayanlara da kaş ekimi yapılmaktadır. Kaş ekimi için genital bölge kılları ya da kulak üstü ince kıllar tercih edilir.

Kaş ekimi yapılacak kişiler nakil yapılan kılların devamlı uzayacağını ve periyodik aralıklarla onları kısaltmaları gerektiğini bilmeliler. Kaş ekiminde en önemli nokta kaş naklinin doğru açı verilerek yapılmasıdır. Yaratılıştaki açı dizaynını taklit etmeye çalışmak çok önemlidir. Kaş ekiminde tamamen birli graftler kullanılır. Açı tayininde ise choi implanter kalemleri bize çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Ekibimiz kaş ekiminde oldukça doğal sonuçlar almaktadır.

kaş ekim antalya

Kaş Ekim Antalya

TELEFON   :  0544 340 61 94

ADRES        :  ANTALYA-MERKEZ

E-MAIL        :  bilgi@sacekimantalya.com